JusuCharizma.lt

Elza iš Ledo Šalies! (Personažas animatoriai)

elza personazas animatoriai

Vaikų itin mylima animacinių filmų herojė – Elza, įneš stebuklingo kūrybingumo ir fantastikos į vaiko(-ų) šventę!

Elza iš Ledo šalies įtrauks mažuosius svečius į paslaptingą, fantastinį pasaulį, o susipažinus su šventės dalyviais iš paslapčių skrynios ištrauks užduotis, kurios tikrai nustebins visus svečius.

Leiskitės į nuotykius su Elza!

  • Etiketo pamokėlės: Princesė mokys mažyles grožio, etiketo ir mergaitiškumo paslapčių. Šventės dalyvės sužinos grožio subtilybių ir galės kartu įkvėpti elegancijos magijos.
  • Interaktyvios veiklos ir žaidimai: Elza užims vaikus įdomiais žaidimais, kurių metu mažyliai, ne tik lavins komandines savybes, bet ir linksmai varžysis tarpusavyje.
  • Veidukų piešimas: Šventės dalyvių veidukai bus papuošti įvairiausiomis spalvomis, piešiniais ar detalėmis. Mažyliai galės patapti savo mylimais herojais arba įspūdingai pasigražinti blizgučiais.
  • Laikinos tattoo: Elza kiekvienam mažyliui padarys po jų mylimiausią laikiną tatuiruotę.
  • Šokiai ir muzika: Programoje gausu šokio elementų. Šventės dalyviai kartu su animatore galės išmokti mix šokių stilistikos junginių. Renginio metu, vaikai ir jų tėveliai galės linksmai pajudėti ir įsikvėpti šokių ritmo!

Elza kviečia visus prisijungti prie jos pasaulio, kupino magijos, šviesos ir nuostabių akimirkų. Programa bus labai įdomi ir įtraukianti, o suaugusieji prisimins apie tai, koks svarbus yra fantazijos ir svajonių pasaulis!

Pagal kliento lūkesčius galime nemokamai įkomponuoti ir papildomų veiklų. Visos veiklos yra koreguojamos pagal vaikų emocijas ir laiko intervalą. Renginio metu veiklos gali būti atliktos ne visos. Kartais animatoriai nesuspėja įgyvendinti visų veiklų, dėl didelio vaikų skaičiaus ar kitų faktorių.

Papildomos nemokamos veiklos:

  • Balionų lankstymas;
  • Plaukų dažymas įvairiomis spalvomis;
  • Muilo burbulų laidymas;
elza personazas animatoriai
elza
elza ir vienaragis personazai animatoriai
JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE

+37064583064

jusucharizma@gmail.com

Basanavičiaus alėja 5, Žaliakalnis,
Kaunas