JusuCharizma.lt

Mikimauzas peliukas Mikis (Mickey Mouse) personažas animatoriai

peliukas mikis personazai animatoriai

Mikimauzas peliukas Mikis, gerai pažįstamas tiek mažų, tiek didelių, kviečia vaikučius į išskirtinę kelionę!

Peliukas Mikis, kurio žavesį žino visi, atneš daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Programos metu mažieji draugai bus kviečiami tapti komandos nariais ir kartu įveikti užduotis iš magiškos skrynios. 

Leiskitės į nuotykius su Peliuku Mikiu!

  • Interaktyvios veiklos ir žaidimai: Drąsuolis peliukas linksmins mažylius smagiais, aktyviai žaidimais. Spalvoti kūgeliai, žiedai ir kiti rekvizitai sustiprins vaikų norą nugalėti.
  • Laikinos tattoo: Peliukas Mikis kiekvienam mažyliui padarys po jų myliausią laikiną tatuiruotę.
  • Linksmybės su Herojumi: Šventės dalyviai ne tik pažins Peliuką Mikį, bet ir leisis kartu į nuotykius, kurie padės atrasti savo vidinę drąsą!
  • Šokiai ir muzika: Programoje gausu šokio elementų. Šventės dalyviai kartu su animatorė galės išmokti mix šokių stilistikos junginių. Renginio metu, vaikai ir jų tėveliai galės linksmai pajudėti ir įsikvėpti šokių ritmo! 

Šventės pabaigoje kiekvienas dalyvis į namus parsineš gerą nuotaiką ir ypatingus prisiminimus. Mikimauzas peliukas Mikis – tai ne tik šventės svečias, jis tikras širdžių herojus, kurį myli visi!

Pagal kliento lūkesčius galime nemokamai įkomponuoti ir papildomų veiklų. Visos veiklos yra koreguojamos pagal vaikų emocijas ir laiko intervalą. Renginio metu veiklos gali būti atliktos ne visos. Kartais animatoriai nesuspėja įgyvendinti visų veiklų, dėl didelio vaikų skaičiaus ar kitų faktorių.

Papildomos nemokamos veiklos:

  • Balionų lankstymas;
  • Plaukų dažymas įvairiomis spalvomis;
  • Muilo burbulų laidymas;
peliukas mikis personazai animatoriai
peliukas mikis mikimauzas su vaikais
du mikiai laukia jusu
JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE

+37064583064

jusucharizma@gmail.com

Basanavičiaus alėja 5, Žaliakalnis,
Kaunas