JusuCharizma.lt

JUSUCHARIZMA.LT

Saviugdos klubo veiklų organizavimas

Neformalaus švietimo veiklų organizavimas

 

 • Darbo laikas I-V 14/14:00-18.00 val.;

 • Veiklos vykdomos su 1-4 kl. mokiniais;

 • Suma – 85 eurai/ mėnesį (išrašomos sąskaitos faktūros)

 • Vaiko registracija ir įtraukimas į popamokinės veiklos programą, vykdoma užpildžius formą. Anketa siunčiama – jusucharizma@gmail.com;

Įmonės renginių organizavimas

Sudarome renginio programą ir ją realizuojame. Klientams pateikiame šventės temas ir pramogų tiekėjų pasiūlymus. 

Neformalaus švietimo mokytojo (-os) keliami tikslai:

Saviugdos programos metu:

 • Kartu atliksime namų darbus;
 • Žaisime ir bendrausime;
 • Vykdysime kūrybines veiklas;
 • Lavinsime bendrystės įgūdžius;
 • Ugdysime komandinį darbą;
 • Domėsimės kultūromis;
 • Pasinersime į mokslo, technologijų ir žinių pasaulį;
young-woman-teaching-geography-kids
du miki mauzai animaciniai

Renginių vaikams organizavimas

Mūsų komanda taip pat organizuoja vaikų šventes. Siekiame, kad kiekviena šventė būtų kupina geros nuotaikos ir liktų atmintyje dar ilgai!

AKIMIRKOS KARTU ♡

image_67223297
IMG_0074_114709
image_50439937
image_50433537(1)
image_50739969
image_50416385

Priežiūra

Šiltas tarpusavio ryšys

Teigiamas progresas

Kūrybiškumas ir edukacinės veiklos

Linksmybės

Vertybių ugdymas

Komunikacija

Renginiai/ projektai

Įkainiai

Neformalaus ugdymo programos kaina 85 eurai/mėn. Kiekvienai įmokai išrašoma sąskaita faktūra.

JUSUCHARIZMA.LT

Susisiekite!

D.U.K

Dažniausiai užduodami
renginių organizavimo klausimai

Renginio organizavimas tai procesas, kurio metu planuojama, organizuojama ir koordinuojama renginio eigą nuo pradžios iki pabaigos. Tai gali būti bet koks renginys, pradedant mažomis privačiomis šventėmis, baigiant dideliomis konferencijomis, koncertais ar sporto renginiais.

Renginių organizavimo planas yra dokumentas, kuriame pateikiamos renginio detalės ir organizavimo strategija. Jame gali būti nurodyti renginio tikslai, tema ir stilistika, vieta ir laikas, biudžetas, rinkodaros planas ir kita svarbi informacija. Tai padeda organizatoriui įgyvendinti norimus tikslus ir užtikrinti, kad renginys būtų nepriekaištingas.

Rinktis renginių organizavimo agentūrą verta dėl turimos patirties šioje srityje, profesionalumo, kūrybiškumo ir galimybės sutaupyti laiko ir pastangų. Taip pat agentūra gali suteikti daugiau idėjų ir kontaktų, bei padėti išspręsti bet kokias problemas, kurios gali kilti renginio metu.

Mes esame lankstūs ir patyrę renginių organizatoriai, kurie gali kurti ir vykdyti įvairaus ilgio ir sudėtingumo renginius – nuo trumpų ir intensyvių iki ilgalaikių ir išsamiai planuotų. Mes visada pritaikome savo paslaugas pagal klientų pageidavimus ir stengiamės sukurti ne tik įspūdingą, bet ir unikalų renginį, kuris atitiktų jūsų lūkesčius ir paliktų teigiamą įspūdį jūsų svečiams.

Sėkmingo renginio organizavimas prasideda nuo gerai apgalvoto plano ir tvarkingos strategijos. Pagrindiniai pradžios taškai yra nustatyti renginio tikslus, nuspręsti dėl renginio datos, vietos ir trukmės, sukurti biudžetą ir numatyti išlaidas, bei išsiaiškinti renginio pobūdį ir dalyvius. Jei neturite patirties šioje srityje, rekomenduojame susisiekti su profesionalia agentūra, kuri padės jums surengti puikų renginį nuo pradžios iki pabaigos.

Žinoma! Mes organizuojame ne tik vakarėlius, bet ir kitas įvairias privačias šventes. Mūsų profesionalų komanda su malonumu paruoš kūrybišką konceptą, esant poreikiui parinks tinkamą vietą, sukurs nuostabias dekoracijas, pasirinks muziką ir pasirūpins geru maistu bei gėrimais! 

Taip, mes organizuojame įvairios apimties sporto renginius – nuo mažų sporto švenčių iki didesnės  apimties varžybų. Mes pasiruošę pasiūlyti profesionalius sporto trenerius, sporto atributiką ir netgi padėti su reklama, kad jūsų renginys būtų įdomus ir dalyviams, ir žiūrovams. 

Ne, vestuvių neorganizuojame.

Kainos intervalas būtų 100-500 Eur už projektą, tačiau svarbu suprasti jog kaina gali būti didesnė, priklausomai nuo renginio tipo, dydžio, trukmės, vietos, paslaugų komplekto ir t.t. Jei norite sužinoti tikslias kainas, susisiekite ir mes tai aptarsime. 

JUSUCHARIZMA.LT

Susisiekite!