JusuCharizma.lt

Šunytė patrulė Padangė (Paw Patrol Skye) personažas animatoriai

patrulė šunytė skye personažas animatoriai

Šunytė Skye, nuostabioji šunytė iš “Šunyčiai patruliai”, gali atvykti ir į Jūsų šventę! 

Šventės metu Šunytė Skye kvies mažuosius draugus į įvairius įtraukiančius žaidimus, lavins komandinius įgūdžius, atliks kūrybines užduotis, linksminsis ir smagiai leis laiką kartu. 

Leiskitės į nuotykius su Šunyte Patrule Padange!

  • Interaktyvios veiklos ir žaidimai: Patrulė Skye užims vaikus įdomiais žaidimais, kurių metu mažyliai, ne tik lavins komandines savybes, bet ir linksmai varžysis tarpusavyje.
  • Veidukų piešimas: Šventės dalyvių veidukai bus papuošti įvairiausiomis spalvomis, piešiniais ar detalėmis. Mažyliai galės patapti savo mylimais herojais arba įspūdingai pasigražinti blizgučiais.
  • Laikinos tattoo: Patrulė Skye kiekvienam mažyliui padarys po jų mylimiausią laikiną tatuiruotę.
  • Šokiai ir muzika: Programoje gausu šokio elementų. Šventės dalyviai kartu su animatore galės išmokti miksuotų šokių stilistikos junginių. Renginio metu, vaikai ir jų tėveliai galės linksmai pajudėti ir įsikvėpti šokių ritmo!

 

Šunytės Skye personažas ne tik privers visus dalyvius šypsotis, bet ir nukels į pasaulį, kupiną linksmybių ir geros nuotaikos. Vaikų šventė ar gimtadienis su Šunyte Padange bus tikrai nepakartojamas ir paliekantis ilgalaikius neišdildomus įspūdžius!

Pagal kliento lūkesčius galime nemokamai įkomponuoti ir papildomų veiklų. Visos veiklos yra koreguojamos pagal vaikų emocijas ir laiko intervalą. Renginio metu veiklos gali būti atliktos ne visos. Kartais animatoriai nesuspėja įgyvendinti visų veiklų, dėl didelio vaikų skaičiaus ar kitų faktorių.

Papildomos nemokamos veiklos:

  • Balionų lankstymas;
  • Plaukų dažymas įvairiomis spalvomis;
  • Muilo burbulų laidymas;
patrulė šunytė skye personažas animatoriai
patrule skye padange personazas
JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE

+37064583064

jusucharizma@gmail.com

Basanavičiaus alėja 5, Žaliakalnis,
Kaunas