JusuCharizma.lt

Šunytis patrulis Čeisas (Paw Patrol Chase) personažas animatoriai

patrulis čeisas personazas animatoriai

Vaikų mėgstamiausias gelbėtojas – Šunytis patrulis Čeisas, įneš džiaugsmo ir nuotykių į kiekvieno vaiko šventę!

Šunytis patrulis Čeisas užims mažuosius svečius įvairiais interaktyviais žaidimais, kuriais ne tik lavins komandinius įgūdžius, bet ir skatins aktyvų bendravimą tarpusavyje.

Leiskitės į nuotykius su Šunyčiu Patruliu Čeisu!

  • Interaktyvios veiklos ir žaidimai: Patrulis Čeisas užims vaikus įdomiais žaidimais, kurių metu mažyliai, ne tik lavins komandines savybes, bet ir linksmai varžysis tarpusavyje.
  • Veidukų piešimas: Šventės dalyvių veidukai bus papuošti įvairiausiomis spalvomis, piešiniais ar detalėmis. Mažyliai galės patapti savo mylimais herojais arba įspūdingai pasigražinti blizgučiais.
  • Laikinos tattoo: Patrulis Čeisas kiekvienam mažyliui padarys po jų mylimiausią laikiną tatuiruotę.
  • Šokiai ir muzika: Programoje gausu šokio elementų. Šventės dalyviai kartu su animatore galės išmokti miksuotų šokių stilistikos junginių. Renginio metu, vaikai ir jų tėveliai galės linksmai pajudėti ir įsikvėpti šokių ritmo! 

Šunytis Patrulis Čeisas sukurs linksmą šventės nuotaiką, įkvėpdamas dalyvius įsitraukti į įdomius žaidimus, užduotis ir kitus nuotykius kartu!

Pagal kliento lūkesčius galime nemokamai įkomponuoti ir papildomų veiklų. Visos veiklos yra koreguojamos pagal vaikų emocijas ir laiko intervalą. Renginio metu veiklos gali būti atliktos ne visos. Kartais animatoriai nesuspėja įgyvendinti visų veiklų, dėl didelio vaikų skaičiaus ar kitų faktorių.

Papildomos nemokamos veiklos:

  • Balionų lankstymas;
  • Plaukų dažymas įvairiomis spalvomis;
  • Muilo burbulų laidymas;
patrulis čeisas personazas animatoriai
patrulis čeisas
patrulis chase su balionais animatoriai
JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE

+37064583064

jusucharizma@gmail.com

Basanavičiaus alėja 5, Žaliakalnis,
Kaunas