JusuCharizma.lt

Trečiadienė (Wednesday Adams) personažas animatoriai

Trečiadienė (Wednesday Adams) personažas animatoriai

Keista, šiek tiek gąsdinanti, bet tuo pačiu ir žavi – Trečiadienė, iš Adamsų šeimynėlės, į vaikų šventę įneš mistikos, paslapties ir intrigos.

Trečiadienė sugeba sukurti neįprastą atmosferą, kuri ne tik įtraukia, bet ir šiek tiek kelia šiurpą. Pasirodymo programa pilna netikėtumų ir nuotykių, kurie paliks įspūdį ilgam.

Leiskitės į nuotykius su Trečiadiene!

  • Mystery Box: Trečiadienė vaikams yra paruošusi daug staigmenų, todėl norės patikrinti vaikų drąsa ir lytėjimo gebėjimus.
  • Šokiai ir muzika: Programoje gausu šokio elementų. Šventės dalyviai kartu su animatore mokysis žymųjį Trečiadienės šokį.
  • Laikinos tattoo: Trečiadienė kiekvienam mažyliui padarys po jų mylimiausią laikiną tatuiruotę.
  • Klausimynas: Wednesday Adams vaikams paruošusi išbandymus, kurių metu šventės dalyviai sužinos daugiau apie jų paslaptingąją šeimynėlę.
  • Interaktyvios veiklos ir žaidimai: Wednesday Adams užims vaikus įdomiais žaidimais, kurių metu mažyliai, ne tik lavins komandines savybes, bet ir linksmai varžysis tarpusavyje.

Trečiadienės personažas ne tik privers visus dalyvius šypsotis, bet ir nukels į pasaulį, kupiną linksmybių ir geros nuotaikos! Vaikų šventė ar gimtadienis su Wednesday Adams personažu bus tikrai nepakartojamas ir paliekantis ilgalaikius ir  neišdildomus įspūdžius!

Pagal kliento lūkesčius galime nemokamai įkomponuoti ir papildomų veiklų. Visos veiklos yra koreguojamos pagal vaikų emocijas ir laiko intervalą. Renginio metu veiklos gali būti atliktos ne visos. Kartais animatoriai nesuspėja įgyvendinti visų veiklų, dėl didelio vaikų skaičiaus ar kitų faktorių.

Papildomos nemokamos veiklos:

  • Balionų lankstymas;
  • Plaukų dažymas įvairiomis spalvomis;
  • Muilo burbulų laidymas;
Trečiadienė (Wednesday Adams) personažas animatoriai
treciadiene wednesday adams personazas
treciadiene adams animatoriai programa
JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE

+37064583064

jusucharizma@gmail.com

Basanavičiaus alėja 5, Žaliakalnis,
Kaunas