JusuCharizma.lt

Vienaragis (Unicorn) personažas animatoriai

vienaragis personazas animatoriai

Vienaragis – būtybė, apie kurią legendos plinta tiek tarp didelių, tiek tarp mažų. Jis įkvepia savo paslaptingumu ir žavesiu. Vienaragio ragas tampa tiltu tarp realaus ir magiškojo pasaulio, kupino stebuklų ir nuotykių.

Leiskitės į nuotykius su Vienaragiu!

 

  • Šokiai ir muzika: Vienaragis mažylius mokys linksmojo vaivorykščių šokio. Kartu linksminsis ir kurs magiškąsias cukraus vatos pasaulio akimirkas.
  • Interaktyvios veiklos ir žaidimai: Vienaragis užims vaikus įdomiais žaidimais, kurių metu mažyliai, ne tik lavins komandines savybes, bet ir linksmai varžysis tarpusavyje.
  • Veidukų piešimas: Šventės dalyvių veidukai bus papuošti įvairiausiomis spalvomis, piešiniais ar detalėmis. Mažyliai galės patapti savo mylimais herojais arba įspūdingai pasigražinti blizgučiais.
  • Laikinos tattoo: Vienaragis kiekvienam mažyliui padarys po jų mylimą laikiną tatuiruotę.
  • Šokiai ir muzika: Programoje gausu šokio elementų. Šventės dalyviai kartu su animatore galės išmokti mix šokių stilistikos junginių. Renginio metu, vaikai ir jų tėveliai galės linksmai pajudėti ir įsikvėpti šokių ritmo! 

 

Vienaragis kviečia kiekvieną įžengti į paslaptingą ir mistinį pasaulį. Tai ne tik pasakų būtybė, bet ir draugas, kurio buvimas yra kaip magiškas šviesos spindulys, kuris liks šiltu prisiminimu tikrai ilgam!

Pagal kliento lūkesčius galime nemokamai įkomponuoti ir papildomų veiklų. Visos veiklos yra koreguojamos pagal vaikų emocijas ir laiko intervalą. Renginio metu veiklos gali būti atliktos ne visos. Kartais animatoriai nesuspėja įgyvendinti visų veiklų, dėl didelio vaikų skaičiaus ar kitų faktorių.

Papildomos nemokamos veiklos:

Balionų lankstymas;

Plaukų dažymas įvairiomis spalvomis;

Muilo burbulų laidymas;

vienaragis personazas animatoriai
vienaragis animatoriai
vienaragis-personazas-akva-parke
JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE

+37064583064

jusucharizma@gmail.com

Basanavičiaus alėja 5, Žaliakalnis,
Kaunas