JusuCharizma.lt

Žmogus Voras (Spider-Man) personažas animatoriai

Žmogus voras animatorius personažas

Komiksų klasika ir filmų superherojus – Žmogus-Voras, kuris įneš stebuklingo kūrybingumo ir fantastikos į vaiko(-ų) šventę!

Žmogus Voras įtrauks mažuosius svečius į paslaptingą, fantastinį pasaulį, o susipažinus su šventės dalyviais iš savo užduočių skrynios ištrauks užduotis, kurios tikrai nustebins visus svečius.

Leiskitės į nuotykius su Žmogumi Voru:

  • Tinklų rezgimas: Žmogus-Voras ne tik rodo, kaip regzti tinklus, bet ir kviečia mažuosius išmokti triukų kartu.
  • Užduotys ir žaidimai: Jo užduotys – tai tikras stebuklas! Kiekviena jų leis vaikams atrasti naujus neatrastus sugebėjimus.
  • Laikinos tattoo: Žmogus voras kiekvienam mažyliui padarys po jų mylimiausią laikiną tatuiruotę.
  • Loginis išbandymas: Žmogus voras ne tik sportiškai užims mažylius, bet ir pateiks jiems išbandymą! Vaikai kartu su žmogumi voru turės įveikti galvosūkių dėžę ir atrakinę ją bus pilnai pasiruošę įveikti blogiukus.
  • Linksmybės su Herojumi: Šventės dalyviai ne tik pažins Žmogų Vorą, bet ir leisis kartu į nuotykius, kurie padės atrasti savo vidinį superherojų!

Žmogaus Voro personažas ne tik privers visus dalyvius šypsotis, bet ir nukels į pasaulį, kur kiekvienas galės tapti super herojumi! Vaikų šventė ar gimtadienis bus tikrai unikalus ir paliekantis ilgalaikius prisiminimus.

Žmogus voras animatorius personažas
zmogus voras vaidinimas gimtadienis
JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE

+37064583064

jusucharizma@gmail.com

Basanavičiaus alėja 5, Žaliakalnis,
Kaunas