JusuCharizma.lt

JUSUCHARIZMA.lt

Animatoriai - personažai vaikų gimtadieniui !

Animatoriai ir vaikų personažai gimtadieniui, yra viena iš geriausių pasirinkimų, jei norite mažiesiems sukurti neįtikėtiną ir neužmirštamą gimtadienio pramogą. „Charizma“ profesionalų komanda gali atvykti į šventę su įvairiais personažais, tokiais kaip betmenas, vienaragis, žmogus voras, slaptasis agentas, piratas, kosmonautas, elfė ir daug kitų, mylimų herojų. Mūsų animatoriai yra savo srities profesionalai, kurie gali sukurti įdomią ir pramoginę programą, tinkančią ir mažiems ir dideliems!

 

                                                                                 AKIMIRKOS KARTU

                                  

                               Išsirinkite vaikučių mylimą animacinį herojų

 

Peliukai Mikiai

Kosmonautė

Patrulis Čeisas

Peliukas Mikis

Elza

Žmogus voras

Pelytė Minė

Piratė

Elfė

Kalėdų Senelis

Futbolininkas

Policininkas

Piratas

Fėja

kosmonautas

Vienaragis

Raganaitė

Slaptasis agentas

Šunytė Patrulė

Betmenas

Galime įkomponuoti naują personažą

Balerina

Wednesday Adams

Policininkė

Pilotė

Pasirodymo metu Jūsų laukia:

Tam, kad gimtadienis ar kita vaikų šventė, būtų tikrai nepamirštama, „Charizma“ specializuojasi ne tik į vaikų mylimų personažų vaidinimus, bet ir į kitas, mažiesiems draugams įdomias veiklas, tokias kaip:

                                                                                                                                 AKIMIRKOS KARTU

Animatorių – personažų vaidinimų trukmė

Programų trukmė : 1 val / 1,5 val / 2 val. Kaip ir minėjome, mūsų komanda dirba lankščiai, todėl esant poreikiui, trukmė gali būti ilgesnė nei nurodyta.

Amžiaus grupės

kiekviena vaidinimo programa yra pritaikyta pagal vaikų amžių ir pomėgius. Pagrinde orientuojamės į 4-10 metų amžiaus vaikus, tačiau programos gali būti koreguojamos pagal kliento ir vaikų norus.

Animatorių pasirodymo kaina

Vaikų gimtadieniai – personažų paslaugos : 69eurų/1val.

Kalėdų Senelis: 100 eurų/ 1val.

Edukacinės – kūrybinės veiklos: 69eurų/1val.+ rekvizitai

Maistas ir skanėstai

Skanėstai ir linksmybės yra neatsiejama geros šventės dalis. Mūsų komanda gali pasirūpinti maisto tiekėjais, gardžiausiais tortais, bei saldžiais skanėstais, bet apie tai būtina iš anksto susitarti su „Charizma“ organizatoriais.

Veikla tėveliams

Mes pagalvojome ne tik apie vaikus, bet ir apie tėvelius. Mūsų žaidimų kambaryje, kuriame vyksta personažų pasirodymai, yra įrengta atskira zona suaugusiems. Joje galima atsikvėpti nuo mažųjų šurmulio, pasistiprinti užkandžiais, atsigerti kavos ar tiesiog ramiai pasikalbėti.

Animatorių - personažų darbo laikas

Mūsų profesionalūs animatoriai dirba pagal iš anksto sutartą

laiką su klientu. Maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir tikrai

 sutarsime Jums patogų laiką ir datą.

 

Animatorių vaidinimų programos

Pateikiame sąrašą vaidinimų, kurie yra populiariausi ir labiausiai mėgstami vaikų. Tam, kad atitiktų kiekvieno mūsų mažojo draugo poreikius, pasirodymus išskirstėme į tris atskiras kategorijas: berniukams, mergaitėms ir neutralūs, kurie tinka visiems.

Programos berniukams: slaptojo agento, betmeno, policininko, žmogaus voro.

Programos mergaitėms: Elzos, gėlių fėjos, vienaragio, raganaitės, policininkės.

Neutralios programos: peliukai Mikiai, kosmoso tematika, piratų tematika, šuniukai patruliai, zuikiai

Mūsų animatoriai – profesionalai, tad esant poreikiui be didelio vargo, galima įtraukti naujų programų pagal kliento ir vaikų norus.

Kaip pasirinkti tinkamą personažų vaidinimą ?

Kiekvienas vaidinimas yra pritaikytas pagal vaikų pomėgius, amžiaus grupę, bei kliento norus. Jei nežinote kokią tematiką geriausia pasirinkti jūsų vaiko šventei, į pagalbą ateina ilgametę patirtį šioje srityje turintys„Charizma“ animatoriai, kurie padės parinkti patį tinkamiausią variantą.

Standartiškai personažų vaidinimai yra suskirstyti į tris kategorijas: berniukams, mergaitėms ir neutralias, tačiau esant poreikiui viską galima koreguoti.

Kiekviena personažų pasirodymo tematika yra pritaikoma pagal skirtingus vaikų pomėgius, amžiaus grupę, bei kliento norus. Visada atsižvelgiame į tai, ko norite jūs ir jūsų mažyliai.

JUSUCHARIZMA.lt

SUSISIEKITE